29
30
31

I Rzut Wojewódzkiej Ligi Lekkoatletycznej LZS

Kolejny tydzień nauki kończymy sukcesami sportowymi. Powiatowe Centrum Sportu w Bełchatowie ponownie gościło młodych sportowców. Tym razem były to zawody ligi lekkoatletycznej, na których stawiło się 25 szkół z województwa łódzkiego i rywalizowało w 12 konkurencjach.
W biegach na 60, 100, 200, 300 i 600 metrów brakowało naszym zawodnikom naprawdę niewiele do podium. Tu zajęliśmy kilka czwartych miejsc. Biorąc pod uwagę rangę zawodów, miejsca te naprawdę cieszą. Jednak to nie koniec emocji. Mieliśmy jeszcze dwie mocne sztafety, które gotowe były do walki. Po wszystkich biegach indywidualnych, skokach i rzutach przyszedł czas na sztafety, które zawsze kończą wszystkie rywalizacje. Młodsze dziewczyny startujące w sztafecie szwedzkiej, w składzie: Zofia Klimczak, Wiktoria Werner, Natalia Baranowska i Weronika Kędzierska, w pięknym stylu wywalczyły upragnione podium, zajmując wysokie II miejsce. Następnie sztafeta 4 x 100m starszych dziewcząt, w składzie: Kinga Szczepaniak, Ewa Owczarek, Magdalena Malinowska i Paulina Pawłowska, zmobilizowana sukcesem młodszych koleżanek również stanęła na podium, zajmując III miejsce. Ile tam było emocji. Wielkie gratulacje należą się jednak wszystkim startującym. Stanęliście na wysokości zadania.