Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
25.jpg

Zakończenie projektu

Czytaj więcej: Zakończenie projektu

Czytaj więcej: Zakończenie projektu

Od lipca 2015 roku Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Wygiełzowie realizowała projekt "Atrakcyjne i bezpieczne mass media" dofinansowany ze środków Programu "Działaj Lokalnie IX" Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Filantropii w Polsce oraz Stowarzyszenie Dobroczynne "Razem". Większość funduszy z programu przeznaczonych zostało na zakup sprzętu (ekranu ściennego i projektora), ułatwiającego prowadzenie zajęć warsztatowych oraz na nagrody dla uczestników i zwycięzców poszczególnych konkursów przewidzianych w programie.

Czytaj więcej: Zakończenie projektu

Kolejne działania

Czytaj więcej: Kolejne działania

W ramach realizacji projektu "Atrakcyjne i bezpieczne mass media" dofinansowanego ze środków Programu "Działaj Lokalnie IX" Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Filantropii w Polsce oraz Stowarzyszenie Dobroczynne "Razem" uczniowie naszej szkoły przygotowali plakaty informacyjne, które zostały rozmieszczone w często odwiedzanych przez mieszkańców Wygiełzowa miejscach oraz w kilku okolicznych wsiach. Grupa uczestników programu opracowała ulotki "Słownik początkującego internauty", wyjaśniające niektóre ważne pojęcia związane z Internetem i mass mediami. Ponadto dzieci wspólnie ze swoimi bliskimi wykonały transparenty promujące bezpieczeństwo w mass mediach na pochód, jaki odbędzie się na zakończenie projektu uliczkami Wygiełzowa.

Czytaj więcej: Kolejne działania

Trwa realizacja projektu

Czytaj więcej: Trwa realizacja projektu

Od lipca 2015 roku Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Wygiełzowie realizuje projekt "Atrakcyjne i bezpieczne mass media" dofinansowany ze środków Programu "Działaj Lokalnie IX" Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Filantropii w Polsce oraz Stowarzyszenie Dobroczynne "Razem". W ramach tego zadania w sierpniu został zakupiony i zamontowany w pracowni komputerowej sprzęt (ekran ścienny i projektor), pozwalający na sprawne prowadzenie zajęć warsztatowych dla grupy chętnych uczniów. Odbywają się zajęcia literackie, na których uczniowie poznają zasady  tworzenia plakatów i ulotek informacyjnych oraz warsztaty komputerowe, podczas których dzieci wykorzystują zdobytą wiedzę w praktyce, wykonując w programie Microsoft Office Word i Publisher wspomniane elementy.

Czytaj więcej: Trwa realizacja projektu

Rozpoczęcie działań w ramach projektu

Grupa inicjatywna "Pracusie" działająca przy Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Wygiełzowie pozyskała fundusze na realizację opracowanego przez siebie projektu "Atrakcyjne i bezpieczne mass media". Większość działań związanych z tym przedsięwzięciem będzie sfinansowana ze środków Programu "Działaj Lokalnie IX" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Stowarzyszenie Dobroczynne "Razem".

W ramach projektu dzieci i ich rodzice będą mieli możliwość wspólnej zabawy podczas tworzenia gazetek, broszur czy etiud filmowych.  Zaplanowano również obchody Dni Bezpiecznego Internetu i Środków Masowego Przekazu oraz happening kończący akcję. Do udziału w tym przedsięwzięciu zostanie zaproszona lokalna społeczność. 

 

 

 

adres: 

    Wygiełzów 17

    97-425 Zelów

sekretariat:

    tel./fax (044) 634-14-91

napisz do nas:

    spwygielzow@zelow.pl


 

 


 

Licznik odwiedzin

1716069
DzisiajDzisiaj191
WczorajWczoraj3256
Bieżący tydzieńBieżący tydzień11168
Bieżący miesiącBieżący miesiąc29543
WszystkichWszystkich1716069