29
30
31

Startowaliśmy w Gminnym Konkursie Gier i Zabaw

12.12.2016 r.  na  hali  w  ZSP  w  Zelowie  uczniowie z klas I-IV naszej  gminy   rywalizowali   w   grach i zabawach. Każdą klasę reprezentował 8-osobowy zespół  ( 4  dziewczynki  i  4 chłopców)  danej     szkoły.     Każdy    zespół       rywalizował   w    czterech    wyścigach.    W   zabawach   trzeba było wykazać się sprawnością w toczeniu piłki lekarskiej, rzutach do celu, skokach na piłce uszatej, przekładaniu szarfy, bieganiu slalomem z   kółkiem   ringo  i  wielu  innych.  Nasi uczniowie  walczyli dzielnie, ale w   niektórych zabawach zabrakło  im  szczęścia,  a przybory  uciekały z rąk. Zespoły z poszczególnych klas zdobyły następującą ilość punktów:

klasa I – 9 punktów

klasa II – 10 punktów

klasa III – 5 punktów

klasa IV – 9 punktów.

Ostatecznie zdobyliśmy 33 punkty i w klasyfikacji końcowej zajęliśmy III miejsce. W nagrodę otrzymaliśmy puchar i dyplom.