Brak wydarzeń w kalendarzu
Lipiec 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
IMG_1330.jpg

Piknik szkolny

Piknik szkolny – Uczeń bezpieczny
w domu, szkole i na drodze


20 września 2008 roku Panie Elżbieta Semaszczuk i Małgorzata Gajda (koordynatorki szkolne rządowego programu Razem bezpieczniej) wraz z uczniami klasy VI przeprowadzily dla dzieci i pracowników profesjonalne warsztaty pierwszej pomocy przedmedycznej.

Dominik Szewczyk z kl. VI ćwiczy udzielanie
pierwszej pomocy.

 
Mateusz Piasecki z kl. V układa ciało „poszkodowanego”
w wypadku Mateusza Kobiery z kl. IV.

 

 Pani Małgorzata Gajda – koordynator szkolny
do spraw bezpieczeństwa – pomaga „nieprzytomnemu”
Mikołajowi Kędziakowi z kl. V.


Po części teoretycznej każdy uczeń sprawdził swoją wiedze w praktyce na manekinie. W ramach gminnego projektu Uczeń bezpieczny w domu, szkole i na drodze w/w Panie zorganizowały turniej dla wszystkich, w którym dzieci sprawdzały swoją wiedze dotyczącą zasad ruchu drogowego, znajomości znaków, pierwszej pomocy, telefonów alarmowych itp. Wszyscy, biorący udział w konkurencjach, otrzymali nagrody. W wesołej atmosferze nasi podopieczni szybko przyswajali niezbędną wiedze i chętnie pokazywali nabyte umiejętności małych ratowników. Na pochwale zasługują także najstarsi uczniowie z kl. VI, którzy z wielkim zaangażowaniem i poczuciem humoru pomagali Pani Eli i Pani Małgosi.
Klasa IV rozwiązuje na czas krzyżówkę. Na pierwszym planie Patrycja Grzesiak kl. VI,
stolik od prawej: Martyna Malinowska kl. VI, Dominik Dobrzański i Jakub Pacholak kl. IV,
tyłem Pani Małgorzata Gajda, stolik drugi: Martyna Kozłowska kl. VI, stolik trzeci Malwina
Bartosik kl. VI i Aneta Jachimek z Żaneta Stepczyńska z kl. IV.Krótka część artystyczna przygotowana przez uczniów kl. VI
i panią Elżbietę Semaszczuk – szkolnego koordynatora do spraw
bezpieczeństwa.Zwieńczeniem tak miłego dnia miało być wspólne pieczenie kiełbasek, jednak pogoda popsuła nam szyki i ogniska nie można było rozpalić. Na szczęście w szkole jest kuchnia, która zarządza Pani Ania Brożyńska, a dzięki jej uprzejmości wszyscy zjedliśmy cieple kiełbaski z wody, zagryzając świeżymi bułkami i popijając herbatą.

 

 

 

adres: 

    Wygiełzów 17

    97-425 Zelów

sekretariat:

    tel./fax (044) 634-14-91

napisz do nas:

    szkolawygielzow@op.pl


 

 


 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj14
Wczoraj42
Bieżący tydzień203
Bieżący miesiąc136
Wszystkich56467