Brak wydarzeń w kalendarzu
Luty 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

SUKCESY I UDZIAŁ UCZNIÓW W KONKURSACH

KONKURSY
OGÓLNOPOLSKIE

KONKURSY POWIATOWE

KONKURSY GMINNE

KONKURSY WEWNĄTRZSZKOLNE

Ogólnopolski Konkurs Akademii Zdrowego Przedszkolak           

„Ruszaj się z Disney Junior”: wyróżnienie (książeczki z naklejkami dla każdego dziecka i bransoletka)

Ogólnopolski Konkurs dla Przedszkoli: Buliba - udział

Ogólnopolski Konkurs
"2. Triathlon Matematyczny" w serwisie MATZOO.PL - udział

 

 

 

 

 

 

 

X Powiatowy            Integracyjny Konkurs Plastyczny „Integracja Ty i Ja” pod hasłem „Ja i mój niepełnosprawny    kolega”:

Kategoria I 
klasy 0 – I
I miejsce - Natalia Baranowska
II miejsce - Maja Skalska
III miejsce - Bartosz Guzicki
Kategoria II

klasy II-III
Wyróżnienie: Zofia  Majchrzak
Kategoria III - klasy IV-VI
I miejsce -  Klaudia Szczepańska
Wyróżnienie: Paulina  Ornafel

Powiatowy Konkurs Literacki –organizator ZSO w Zelowie

I miejsce – Łukasz    Streflik kl. IV

 

Gminny Konkurs Plastyczny „Mój przyjaciel Miś”

I miejsce: Maja Włodarczyk

II miejsce: Natalia Baranowska

Wyróżnienie: Danuta Komuńska

X Gminny Konkurs Wiedzy dla Przedszkolaków: „Bezpieczny Przedszkolak”

I miejsce reprezentacji w składzie: Szymon Krawczyński, Maja Włodarczyk, Natalia Baranowska

Gminny Konkurs Literacki „Tę książkę warto przeczytać” – organizator SP w Bujnach Szlacheckich

I miejsce – Paulina Ornafel kl. VI

III miejsce –Aleksandra Papuga kl.IV

Gminny Konkurs Recytatorski „W nowy rok szkolny na wesoło” – organizator ZSO w Zelowie 

II miejsce – Paulina Ornafel kl. VI

Gminny Konkurs Pieśni Patriotycznej, Żołnierskiej i Harcerskiej- organizator SP Wygiełzów

I miejsce – Natalia Dominiak kl. V

II miejsce – Julia Zamolska kl. V

I miejsce – zespół wokalny

Gminny konkurs na najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową

II miejsce – Jakub Baranowski kl. II

III miejsce – Julia Mańkowska kl. IV

Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek

II miejsce - Paulina Pawłowska kl. II

III miejsce - Martyna Zamolska

III miejsce - Natalia Dominiak kl. V

Wyróżnienie: Patrycja Krysiak kl. V

Gminny Konkurs Fotograficzny

 „Z wodą w tle” – czekamy na ogłoszenie wyników

 

Wewnątrzszkolny          Mistrz Ortografii w I półroczu:

Kl. IV – Mańkowska Julia

Kl. V – Adrian Radzimiersk

Kl. VI – Zuzanna Różycka

Wewnątrzszkolny konkurs na prezentację multimedialną dla uczniów kl. VI. Tematy do wyboru: "Bezpieczna obsługa sprzętu gospodarstwa domowego", "Bezpieczny pieszy i rowerzysta", "Bezpieczny internauta".

I miejsca - Marta Malinowska i Wiktoria Owczarek oraz Zuzanna Stanisławska i Martyna Śnieg,

II miejsce - Zuzanna Różycka i Beata Fiuk

III miejsce - Paulina Ornafel i Patrycja Fraszka

Wewnątrzszkolny konkurs o zwyczajach krajów anglosaskich: „Najpiękniejsza dynia Halloween” dla uczniów klas IV – VI

I miejsce: Dawid Malinowski - klasa IV

II miejsce: Jakub Szadkowski  - klasa IV

III miejsce: Klaudia Szczepańska – klasa V

Wewnątrzszkolny konkurs plastyczny "STOP AGRESJI" dla uczniów klas IV-VI w ramach programu Bezpieczna+

I miejsce - Patrycja Fraszka, Paulina Ornafel, Beata Fiuk,

II miejsce - Zuzanna Różycka, Martyna Śnieg, Mieszko Grzegorek, Zuzanna Stanisławska, Marta Malinowska

III miejsce - Julia Mańkowska, Aleksandra Papuga, Adrian Radzimierski, Marcin Pacholak

Wewnątrzszkolny konkurs plastyczny "Jestem życzliwy" w ramach Tygodnia Życzliwości.

I miejsce - Maja Krawczyk OP, Natalia Baranowska OP, Maja Włodarczyk OP, Martyna Zamolska kl. II, Rozalia Kurek kl. III,  Kacper Gral kl. III

II miejsce - Zofia Majchrzak kl. II,  Kinga Trębacz kl. III

III miejsce - Patryk Świstek kl. II, Kacper Knapik, kl. II  Barbara Czyżewska kl. III           

Arkadiusz Bocian kl. IV

Wewnątrzszkolny Konkurs Literacki na temat: „Nie uciekaj! Reaguj!”:

I miejsce - Patrycja Fraszka kl. VI, Paulina Ornafel kl. VI

II miejsce - Aleksandra Papuga kl. IV,  Mateusz Siuta kl. IV

III miejsce - Róża Magdziak kl. V, Julia Mańkowska kl. IV

Szkolny konkurs „Bezpieczny pieszy” klasa IV

I miejsce – Julia Mańkowska kl. IV

II miejsce – Wojciech Gral kl. IV

III miejsce – Mateusz Siuta kl. IV

Szkolny konkurs „Jestem bezpieczny na drodze” - klasy V – VI

I miejsce – Marta Malinowska kl. VI

II miejsce – Dawid Szewczyk kl. VI

III miejsce – Paulina Ornafel kl. VI

Konkurs "Bezpieczny pieszy" w klasach PP-III

I miejsce - Mikołaj Trębacz PP, Paulina Kilańczyk OP, Karolina Dudek OP, Jakub Kendziak OP, Mikołaj Bzikowski kl. I, Zofia Majchrzak kl. II, Mateusz Zawiasa kl. III, Krzysztof Jabłoński kl. III, Paweł Potasiak kl. III

II miejsce - Weronika Kędzierska PP, Magdalena Malinowska kl. I, Kinga Szczepaniak kl. II,

III miejsce - Filip Wieczorek PP, Szymon Grzybek kl. I. Bartłomiej Tomczak kl. II

 

I Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny „Wielkie Małych Kucharzenie” – udział Oddziału Przedszkolnego, czekamy na ogłoszenie wyników

 

UDZIAŁ UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY W AKCJACH/PROJEKTACH/PROGRAMACH

  •       Rządowy program Bezpieczna +
  •       VI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia pod hasłem „Młodsi sprawdzają, czy 
          starsi tabliczkę
    mnożenia znają”
  •       Narodowe czytanie 2016 r. pod patronatem prezydenta R.P. i jego małżonki.
  •       ,,Zdrowo jem, więcej wiem”- Fundacja BOŚ (Projekt pod Patronatem żony
          Prezydenta R.P.
    Agaty Kornhauser - Dudy) - udział Oddziału Przedszkolnego
  •       Ogólnopolski program „Kubusiowi Przyjaciele Natury” - udział Punktu
          Przedszkolnego
  •       Ogólnopolski program edukacyjny „Bezpieczny przedszkolak” - udział Oddziału
          Przedszkolnego
  •       Ogólnopolski Projekt Edukacyjny „Porcja Pozytywnej Energii” - udział Oddziału
          Przedszkolnego
  •       Ogólnopolska program „Akademia Bezpiecznego Puchatka” – udział kl. I
  •       Ogólnopolski Program „Klub Bezpiecznego Puchatka” udział kl. II
  •       Ogólnopolska akcja „Góra Grosza” organizowana przez Towarzystwo Nasz Dom
  •       Ogólnopolski Projekt Edukacyjny Gdańskiego Wydawnictwa Oświatowego
          „Lepsza Szkoła” z 
    języka polskiego w kl. IV-VI, matematyki w kl. IV-VI, historii 
          w kl. IV-V
  •       Szkolna akcja wolontariacka „Miej serce i pomóż zwierzakowi” – pomoc
          zwierzętom ze
    schroniska w Bełchatowie
  •       Szkolna akcja: „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym”
  •       Wewnątrzszkolny projekt „STOP AGRESJI”
  •       Wewnątrzszkolny projekt Tydzień Życzliwości
  •       Festyn „Bezpieczni w domu, w szkole i na drodze”
  •       Akcja „Stań po zielonej stronie mocy” – zbiórka zużytych baterii, telefonów
          komórkowych, płyt,
    kabli itp.
  •       Zbiórka plastikowych nakrętek dla hospicjum w Łodzi

 

 

SUKCESY SPORTOWE UCZNIÓW W I PÓŁROCZU ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

WOJEWÓDZTWO/

OGÓLNOPOLSKIE

ETAP

GMINNY

XXI Ogólnopolskie Masowe Indywidualne Biegi Przełajowe Zrzeszenia LZS w Wolborzu

IV miejsce: Michał Gawlik

XII miejsce: Julia Błońska 

XII miejsce: Jakub Szadkowski

XVI miejsce: Dawid Malinowski

XXX miejsce: Bartłomiej Kędzierski -

Udział: Marta Malinowska

 

III miejsce drużyny chłopców z klas II i III w składzie: Bartłomiej Tomczak, Błażej Grzybek, Szymon Krysiak, Patryk Świstek, Jakub Baranowski, Kacper Gral, Gracjan Jastrzębski, Mateusz Zawiasa, Jakub Gilski, Szymon Tosik, Krzysztof Jabłoński, Kacper Konieczny.

 

Turnieju Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar "Jutrzenki" pod patronatem Burmistrza Zelowa

 

Gminne Igrzyska Przedszkolaka

I miejsce: Filip Słomian - złoty medal w biegu na 40 m

II miejsce: Szymon Krawczyński - srebrny medal w biegu na 40 m

 

Gminny Konkurs Gier i Zabaw 

III miejsce reprezentacji szkoły klas I-VI

 

 

Plebiscyt Zrzeszenia LZS na 10 Sportowców Roku

Michał Gawlik - wyróżnienie jako Odkrycie Sportowe Roku 2016

Podsumowanie Sportowe Roku 2015/2016 – wyróżniony w plebiscycie został Jakub Jabłoński.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

adres: 

    Wygiełzów 17

    97-425 Zelów

sekretariat:

    tel./fax (044) 634-14-91

napisz do nas:

    szkolawygielzow@op.pl


 

 


 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj33
Wczoraj35
Bieżący tydzień103
Bieżący miesiąc667
Wszystkich18631
122.jpg