Brak wydarzeń w kalendarzu
Wrzesień 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
23.jpg

Rozkład jazdy autobusu w dniu 1 września 20204.

ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSU SZKOLNEGO W DNIU 1 WRZEŚNIA 2020r.

 

7.00 – Janów

7.05 – Sobki

7.10 – Krześlów

7.12 – Wypychów

7.15 – Podlesie

7.20 – Kolonia Zalesie

7.23 – Przecznia

7.25 – Pszczółki

7.30 – Wola Pszczółecka

7.35 – Walewice

7.40 – Łęki

7.50 – Chajczyny

7.55 – Nowa Wola

8.00 – Kurówek

8.05 – Kurów

8.07 – Rogowiec

Odjazd o godzinie 10.00.

W autobusie obowiązują maseczki.

 

 

 

adres: 

    Wygiełzów 17

    97-425 Zelów

sekretariat:

    tel./fax (044) 634-14-91

napisz do nas:

    szkolawygielzow@op.pl


 

 


 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj1
Wczoraj23
Bieżący tydzień275
Bieżący miesiąc889
Wszystkich59167