Brak wydarzeń w kalendarzu
Styczeń 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
21.jpg

IV FESTYN RODZINNY

9 czerwca 2019 roku już po raz czwarty odbył się Festyn Rodzinny. Swoją obecnością zaszczycili nas: Burmistrz Zelowa Tomasz Jachymek, Zastępca Burmistrza Anetta Mądry, Przewodniczący Rady Miejskiej Sylwester Drozdowski, Kierownik Referatu Oświaty, Kultury, Sportu i Zdrowia Elżbieta Pajewska, Radni: Jan Stempiń, Marcin Gral, Mateusz Rogut, Miron Młudzik, Proboszcz Parafii Ks. Krzysztof Piec, Dzielnicowy asp. szt. Jarosław Woźniak. Przybyłych gości powitali: dyrektor szkoły Mariola Głowacka, przewodnicząca Rady Rodziców Anna Szczepaniak oraz zastępca przewodniczącej Mariusz Malinowski. Nie zabrakło również życzeń i ciepłych słów z ust Zastępcy Burmistrza Anetty Mądry.

 Po części oficjalnej, podziękowaniach dla sponsorów i przyjaciół szkoły rozpoczęła się beztroska zabawa w gronie rodzinnym, którą rozpoczęły przedszkolaki, prezentując swoje umiejętności taneczne. Festyn rodzinny cieszył się ogromnym zainteresowaniem, przebiegał w rodzinnej i sąsiedzkiej atmosferze. Wśród wielu atrakcji były: przejazd starodawnym motocyklem z koszem, pokazy strzeleckie, dmuchane zjeżdżalnie, kącik fryzur oraz ozdabiania twarzy, konkursy sportowe z nagrodami dla dużych i małych, kiermasz taniej książki, fotobudka, stoiska promocyjne: Środowiskowy Dom Samopomocy w Walewicach, Avon, Tupperware, Faberlic oraz stoisko szkolne, gdzie dzieci własnoręcznie ozdabiały torby z logo szkoły. Dużym zainteresowaniem cieszyły się stoiska gastronomiczne.

Głównym organizatorem festynu była Rada Rodziców, a Honorowy Patronat nad tym przedsięwzięciem objąłBurmistrz Zelowa. Impreza odbyła się dzięki wsparciu wielu sponsorów, którym serdecznie dziękujemy: POL-STARTERS, Fundacja Rozwoju Gminy Zelów, Aneta Zamolska, Danuta Gorzelak, Państwo: Szczepaniakowie, Bzikowscy, Grzegorkowie, Przybylscy.

Zapraszamy wszystkich za rok!

 

 

 

adres: 

    Wygiełzów 17

    97-425 Zelów

sekretariat:

    tel./fax (044) 634-14-91

napisz do nas:

    szkolawygielzow@op.pl


 

 


 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj93
Wczoraj61
Bieżący tydzień154
Bieżący miesiąc1825
Wszystkich47208