Brak wydarzeń w kalendarzu
Lipiec 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
24.jpg

DZIEŃ DZIECKA

 W naszej szkole Dzień Dziecka obchodzony jest co roku bardzo uroczyście. Tak było i tym razem. Uczniowie dwie pierwsze godziny spędzili w klasach z wychowawcami, którzy spotkanie rozpoczęli od ciepłych życzeń dla wychowanków i słodkich poczęstunków.  Kolejny ważny punkt dnia dotyczył omówienia „Procedur bezpieczeństwa” obowiązujących w szkole, przypomnienia nazw i telefonów instytucji oraz osób, do których należy się zgłosić, by w razie potrzeby uzyskać wsparcie. Zapoznano uczniów z miejscem zamontowania Skrzynki Pomocy i omówiono rolę, jaką pełni. W klasach odbyły się nie tylko pogadanki, ale uczniowie mieli możliwość obejrzenia prezentacji multimedialnych i filmów edukacyjnych z zakresu bezpieczeństwa w różnych sytuacjach życiowych.

 Dalsze świętowanie było się na boisku szkolnym. Oficjalnie Dzień Dziecka rozpoczęła pani dyrektor witając zebranych ciepłymi słowami i składając uczniom najserdeczniejsze życzenia z racji  ich święta. Następnie uczniowie klas młodszych i przedszkolaki zostali zaproszeni do udziału w „Ekologicznej Olimpiadzie Kubusia Puchatka”, połączonej z realizacją projektu „Woda to bezcenny skarb”. Wszyscy mieli możliwość spróbowania swoich sił w różnych konkurencjach sportowych z wykorzystaniem ekologicznych surowców wtórnych. Starsi uczniowie znakomicie spisali się w roli jurorów. Dla uczniów klas najstarszych odbyły biegi i rozgrywki w piłkę nożną. Dzień Dziecka stał się jednocześnie Dniem Sportu. Tego dnia nie było wygranych i przegranych. Uczniowie przekonali się, że istnieje zdrowa rywalizacja, która może przynieść wiele radości.  Po zmaganiach sportowych, na wszystkich uczniów i przedszkolaków czekały kiełbaski z grilla, a na ochłodę woda mineralna.  Na buziach cały dzień gościł uśmiech.  

            Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy, aby radość w życiu zawsze i wszędzie im towarzyszyła, a każdy dzień był dla nich Dniem Dziecka. 

Zapraszamy do galerii zdjęć!

 

 

 

adres: 

    Wygiełzów 17

    97-425 Zelów

sekretariat:

    tel./fax (044) 634-14-91

napisz do nas:

    szkolawygielzow@op.pl


 

 


 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj31
Wczoraj42
Bieżący tydzień178
Bieżący miesiąc111
Wszystkich56442