NA SPORTOWO Z WŁÓKNIARZEM I JEDYNKĄ
28 maja uczestniczyliśmy w wydarzeniu „Na sportowo z Włókniarzem i Jedynką”. Spotkanie odbyło się na gminnym stadionie i skierowane było do wszystkich szkół i przedszkoli z Gminy Zelów. Podczas tego wydarzenia wzięliśmy udział w turnieju piłki nożnej oraz mogliśmy skorzystać z dodatkowych atrakcji takich jak dmuchańce, wata cukrowa i tory przeszkód. Dziękujemy za miło spędzony czas i dobrą zabawę.























