II miejsce w IX Powiatowy Konkurs o uzależnieniach pt. Sobą być bez nałogów żyć.
Gratulacje dla Klary, Zofii i Hani. Dnia 28 maja w Szkole Podstawowej nr 12 w Bełchatowie odbył się IX Powiatowy Konkurs o uzależnieniach pt. Sobą być bez nałogów żyć. Tematem konkursu było uzależnienie od telefonu komórkowego. W konkursie uczestniczyli uczniowie z klas VII i VIII z 10 szkół podstawowych w powiecie bełchatowskim. Konkurs składał się z części plastycznej stworzenie plakatu i części teoretycznej rozwiązanie quizu wiedzy. Nasza szkołę reprezentowały Klara Grzelak-Kubicka, Zofia Klimczak i Hanna Tarka, którym serdecznie gratulujemy II miejsca. Składamy podziękowania Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia w Powiatowej Stacji Sanitarno -Epidemiologicznej w Bełchatowie i Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 12 w Bełchatowie za miłe przyjęcie.























