II Rzut Wojewódzkiej Ligii Lekkoatletycznej
Powiatowe Centrum Sportu w Bełchatowie po raz kolejny było organizatorem Wojewódzkiej Ligii Lekkoatletycznej LZS. Na zawodach przywitała nas piękna słoneczna pogoda. Na linii startu pojawiło się ponownie ponad 500 uczestników zmagających się zarówno w biegach jak i w konkurencjach technicznych. Emocji i nerwów nie brakowało. Po pięknym finiszu II miejsce w biegu na 100 m wywalczyła Zofia Klimczak z klasy VIII. Nasza żeńska sztafeta 4 x 100m w składzie: Zofia Klimczak, Maja Świstek, Wiktoria Werner i i Weronika Kędzierska zajęła IV miejsce. Sztafeta szwedzka dziewcząt w składzie: Maria Wieczorek, Maja Zawiasa, Natalia Krawczyk i Oliwia Pokora uplasowała się na VII miejscu. Indywidualnie również bardzo dobre wyniki osiągnęli uczniowie: Maria Wieczorek IV miejsce w biegu na 600 m. W kategorii starszej Hanna Tarka V a Weronika Kędzierska VI miejsce na 600 m. W pierwszej dziesiątce znalazł się również Jakub Walczak który zajął VII miejsce w rzucie piłeczką palantową. Wszystkim gratulujemy wyników i zaangażowania.























