UTWORY MARII KONOPNICKIEJ W OCZACH DZIECKA
Uczniowie klas I-III kontynuowali obchody Dni Patrona Szkoły spotykając się na szkolnym, zielonym boisku wyposażeni w pędzle i farby. Na folii streczowej rozciągniętej między drzewami przelewali swoje inspiracje dotyczące twórczości Marii Konopnickiej. Nasi artyści pokazali swoje talenty! Fantastycznie przedstawili wybrane utwory Marii Konopnickiej w oczach dziecka", doskonale się przy tym integrując! Warto zobaczyć!























